na wymiar
Schody:


Wysokiej jakości schody wykonywane z niezwykle trwałego drewna staną się niepowtarzalnym wyposażeniem Twojego wnętrza. Sprawią, że Twój dom będzie jedyny w swoim rodzaju.Wyróżnia nas nieprzeciętna trwałość oraz nowoczesny design. Proponujemy schody samonośne, zabiegowe, dywanowe oraz wiele innych. Zrobimy schody Twoich marzeń!

Podłogi:


Drewniane podłogi sprawią, że pomieszczenia staną się miłe dla oka. Drewno daje poczucie ciepła, ale też jest naturalne i ekologiczne a przez to jest nieszkodliwe dla organizmu.

Sypialnie:


Drewniane meble sypialniane wykonywane na zamówienie sprawią, że Twoja sypialnia będzie niepowtarzalna i Tylko Twoja! Zaprojektuj własną szafę. Sam zadecyduj o kształcie i wielkości półek, o ich ułożeniu lub też o ilości szuflad, czy miejscu na wieszaki. Chcesz mieć wygodne, duże łóżko? Nic prostszego! Wykonamy specjalnie dla Ciebie takie, o którym marzyłeś.

Altany i meble ogrodowe:


Proponujemy meble ogrodowe zachowujące naturalny kształt drewna. Zrobione z dużych elementów, co sprawia, że są nadwyraz solidne i wytrzymałe. Świetnie komponują się z altaną wykonaną w klasycznym stylu.